Media

Victoria Tip vypsal kurzy na utkání Lotyšsko - ČR

Publikováno: 4.9.2015

V červnu 2016 se ve Francii odehraje závěrečný turnaj fotbalového mistrovství Evropy Euro 2016. Český tým se výhrou nad Kazachstánem a díky příznivým dalším dvěma výsledkům přiblížil postupu. V neděli v Lotyšsku může v případě vítězství a ztráty Nizozemska v Turecku slavit jistý postup. Utkání v Rize je i velkou příležitostí pro sázkaře Victoria Tipu

Victoria Tip vypsal na utkání Lotyšsko  - Česká republika standardní kurzy, ale připravil také několik téměř čtyři desítky zajímavých sázkových příležitostí. Podle bookmakerů je český tým v Rize favoritem, když se na jeho výhru sází v kurzu 1.53. Na remízu je vypsán kurz 3.9 a na vítězství Lotyšů 5.9. „Lotyši o postup nehrají, ale jejich hlavní motivací je uhrát pochopitelně co nejlepší výsledek. Kurz na český tým i proto není až tak jednoznačný. Musíme mít na paměti, že Lotyšsko dokázalo remizovat na jaře v Praze a ve čtvrtek na horké turecké půdě. Češi ukázali proti Kazachstánu, že mají silný charakter a dokážou otočit zápas, který se pro ně výsledkově nevyvíjí dobře. Čechům by také mělo vyhovovat, že Lotyši doma nebudou bránit tak úporně jako Kazachstán v Plzni,“ říká hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil.

Na straně českého týmu by měla být nejen herní kvalita, ale také lepší fyzická připravenost, která se projevila i v utkání s Kazachstánem. V Plzni dalo mužstvo trenéra Vrby góly až v závěru a o vítězství rozhodlo v 86. minutě. I proto připravil Victoria Tip sázkovou příležitost, zda český tým vstřelí gól mezi 80. minutou a koncem zápasu v kurzu 3.5. Hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil vysvětluje: „V utkání s Kazachstánem přece jen trvalo, než se Češi dokázali proti soustředěné obraně prosadit, navíc Kazaši vedli a v podstatě jen bránili. V Rize to bude přece jen jiný zápas, kdy český tým nebude chtít nechávat všechno na poslední chvíli a určitě se pokusí rozhodnout zápas dříve.“

Duel s Kazachstánem rozhodl dvěma góly Milan Škoda, který potvrdil výbornou střeleckou formu. Trenér Vrba možná bude zvažovat i jeho zařazení do základní sestavy. Každopádně Victoria Tip vypsal sázku v kurzu 2.5, že Milan Škoda vstřelí v utkání v Lotyšsku gól. „Milan Škoda se stal bezprostředně po utkání velkým hrdinou fanoušků a potvrdil, že může být národnímu mužstvu velice prospěšný. V pokutovém území se dokáže prosadit důrazem a také velkou energií, kterou vkládá do osobních soubojů. Na druhou stranu po dvou gólech do sítě Kazachstánu na něj budou Lotyši určitě lépe připraveni než Kazaši,“ dodává hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil.

Přehled vybraných kurzů:

                                               1             0             2             10           12           02

Lotyšsko – ČR                          5.9          3.9          1.53       2.43       1.23       1.11

Česko dá gól mezi 80. minutou a koncem zápasu             ano 3.5                 ne 1.22

Milan Škoda vstřelí gól                                                                 ano 2.5

Tiket pin-off pin-off

Získejte informační náskok!
Nenechte si ujít sázkařsky hodnotné informace, sportovní tipy a atraktivní soutěže!

Sledovat victorku!

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip