Media

Hitem týdne Liberec s Marseille. Favoritem Francouzi

Publikováno: 9.12.2015

Slovan Liberec čeká ve čtvrtek poslední zápas sezóny a také závěrečný duel ve skupině Evropské ligy. Doma na stadionu U Nisy hostí Olympique Marseille a k postupu musí vyhrát. Slavnému francouzskému klubu stačí k účasti v jarních bojích remíza. Liberec sice v říjnu v Marseille vyhrál, ale podle bookmakerů Victoria Tipu je favoritem Olympique. U dalších českých klubů už je rozhodnuto. Sparta má jistý postup a Plzeň už ví, že v Evropské lize končí.

LIBEREC – MARSEILLE                                   

1             0             2
4.2         3.5          1.92

Liberec francouzský tým na jeho hřišti šokoval, když zvítězil 1:0. Utkání se ale hrálo prakticky na jednu bránu a Olympique totálně selhal v koncovce. V Liberci by měl mít v klíčovém utkání podle kurzů Victoria Tipu blíže k postupu tým od Středozemního moře. Kurz na výhru Liberce je 4.2:1, naopak pro plný bodový zisk pro Olympique hovoří kurz 1.92:1. Další informace přidává hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil. „Asi každý liberecký fanoušek by si přál výhru a postup domácích. Ale realita je poněkud odlišná. Liberec má bojovný tým, který se pod trenérem Trpišovským umí vybičovat k velkému výkonu. Tak jako třeba v lize proti Spartě nebo naposledy proti Slavii. Na straně Liberce může stát také počasí a tím těžký terén. Důležité ale v takovém utkání budou vedle fotbalové kvality i zkušenosti.“  Olympique hraje každý rok evropské poháry. Ať už se prosadí do Ligy mistrů nebo se představí v Evropské lize, vždy budí pozornost. Právě spousta odehraných těžkých zápasů může být pro Marseille výhodou. „Zkušenosti jednoznačně mluví pro Marseille. Její hráči mají za sebou zápasy v Lize mistrů a každý víkend náročné duely ve francouzské lize. Jejich fotbalové kvality jsou nesporné. Navíc Olympique nemusí za každou cenu vyhrát a dopředu se tak musí tlačit Liberec. Tím by se otevřel prostor pro rychlé brejky Francouzům. A to jsou situace, pro které má Marseille vhodné typy hráčů,“ dodává Michal Navrátil.

APOEL NICOSIA – SPARTA                         

1             0             2
3.95       3.45       2

Sparta venku moc často na podzim nevyhrávala, ale teď může nastoupit absolutně v klidu a bez tlaku, protože postup už má jistý. V zápase s APOELem je favoritem a tomu odpovídají i kurzy Victoria Tipu. Na vítězství Sparty se dá sázet v kurzu 2:1. „Sparta má vyšší kvalitu než APOEL. Ale na Kypru je možné všechno. Sparta se musí vyvarovat lehkovážností a nekoncentrovanosti. Pokud se jí to podaří, měl by být na Kypru úspěšná. Kyperské týmy ale už doma mockrát ukázaly, že favorita umějí zaskočit. U Sparty tedy bude hodně záležet na přístupu hráčů k utkání,“ vysvětluje Michal Navrátil.

PLZEŇ – VILLARREAL                                    

1             0             2
2.8         3.48       2.53

Plzeň sice doma moc neztrácí, ale Doosan Arenu už letos vykradlo Maccabi Tel Aviv a pak i Rapid Vídeň. Villarreal je mimořádně kvalitní tým a kurzy Victoria Tipu mírně hovoří v jeho prospěch s kurzem na výhru 2.53:1. Na Plzeň a její vítězství se pak sází v kurzu 2.8:1. „Důležité bude, s jakou sestavou se Villarreal představí. Výkonnostně je nad Plzní, ale domácí prostředí v Doosan Areně a jistý postup španělského týmu by mohli dávat naději i Viktorii. Pokud ale Villarreal vezme utkání s plnou vážností, bude cesta k bodům pro Plzeň složitá,“ říká hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil.

Tiket pin-off pin-off

Získejte informační náskok!
Nenechte si ujít sázkařsky hodnotné informace, sportovní tipy a atraktivní soutěže!

Sledovat victorku!

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip