0
1
Vzájemné zápasy od roku 2010
Přehled
Úvodnímu souboji na Letné sparťanští fotbalisté dominovali a navzdory absencím některých opor (Lafaty, Matějovského) mohli silného soka porazit o více než jednu branku. „Mohlo to skončit vyšším rozdílem, ale i tak je to vynikající výsledek,“ řekl sparťanský kouč Zdeněk Ščasný. „Šancí jsme měli dost. Když jsme je nedávali, tak se mi začalo honit hlavou, že bychom si za ten výkon zasloužili víc gólů a odveta by tak pro nás byla přijatelnější,“ dodal. Vítěznou trefu Sparty zařídil v druhé půli hlavou mladý forvard Lukáš Juliš, jenž dostal na hrotu útoku důvěru místo zraněného kapitána Lafaty a potvrdil kvality střelce. V odvetě ale Pražany nečeká nic jednoduchého – budou hájit hubený náskok 1:0 a domácí borci jistě zaberou a předvedou o poznání kvalitnější výkon! Především v prvním poločase se tak budou Pražané soustředit na pečlivou obranu a číhat na kontry, pokud neinkasují, postoupí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka by mohla skončit plichtou.