Media

Kontakt:marketing@victoriatip.cz

Bookmakeři Victoria Tipu věří v postup Sparty

Publikováno: 24.2.2016

Do odvety úvodního kola vyřazovací fáze Evropské ligy v Krasnodaru jde Sparta s výhrou 1:0 z domácího duelu. Z vyrovnaných postupových šancí se kurzy přehouply na stranu Sparty. V utkání sice Sparta není favoritem, ale podle názoru bookmakerů Victoria Tipu by měla postoupit do osmifinále. V utkání bude postrádat útočníka Lafatu. Toho ale v Praze v sestavě i gólově nahradil Lukáš Juliš.

POSTUP
Krasnodar           2.95:1
Sparta                 1.35:1

Před dvojzápasem byl kurz na postup obou týmů očima bookmakerů Victoria Tipu stejný – 1.85:1. Po první utkání, v němž Sparta vyhrála 1:0, se postupové šance Pražanů výrazně navýšily na 1.35:1 pro Spartu. Na postup Krasnodaru se sází v kurzu 2.95. Podrobnosti přidává hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil. „První zápas ukázal, že Krasnodar nebyl úplně rozehraný. A od utkání se Spartou opět nehrál. Sparta má naopak za sebou ligový zápas s Boleslaví, který v poklidu vyhrála, a opět se jí zvedlo sebevědomí. Navíc doma ruský tým přehrála a k ničemu ho nepustila. V Rusku ale potřebuje dát gól, protože Krasnodar je doma o dost silnější a má dopředu velkou kvalitu.“

STŘELCI
Fatai                     3.6:1
Juliš                         4:1

Sparta se musí stejně jako v prvním zápase obejít bez svého hlavního střelce Davida Lafaty. Na Letné jej zastoupil vítězným gólem Lukáš Juliš. Nebezpečí pro ruskou obranu hrozí i od Kehindeho Fataie. Na gól Fataie se sází v kurzu 3.6:1 a Juliše 4:1. „Lukáš Juliš ukázala v prvním utkání, že je v šestnáctce velice silný. Umí si najít místo pro zakončení a dokáže být úspěšný. Rychlostně by se mohl prosadit přes urostlého Granqvista. Fatai měl na Letné několik šancí a také ukázal svůj potenciál. V Rusku by mohl mít při otevřenější hře Krasnodaru pro zakončení trochu víc prostoru a klidu,“ hodnotí střelecké kvality sparťanských útočníků Michal Navrátil.

PRODLOUŽENÍ, PENALTOVÝ ROZSTŘEL
zápas se bude prodlužovat                        7:1
zápas rozhodne penaltový rozstřel         11:1

Výsledek 1:0 z prvního utkání znamená, že Krasnodar bude muset hrát útočněji než v Praze. Pokud nedá ruský tým gól, nemůže myslet na postup. V případě stavu 1:0 po 90 minutách by nastalo prodloužení, případně pak i penaltový rozstřel. „Krasnodar musí dát za každou cenu gól a udělá pro to maximum. Samozřejmě se tím otevírá Spartě prostor k rychlým protiútokům, ale Krasnodar nebude až tolik riskovat, aby hru úplně otevřel hned od začátku. Pokud nastane prodloužení, bude hodně záležet na fyzické kondici. Při penaltách se pak může stát cokoli,“ uzavírá hlavní bookmaker Victoria Tipu Michal Navrátil. 

Sparta je doma mírným favoritem, postupové šance jsou vyrovnané

Publikováno: 15.2.2016

Sparta se v úvodním kole vyřazovací fáze Evropské ligy utká s Krasnodarem. V domácím duelu platí Sparta podle kurzů Victoria Tipu za mírného favorita.

Favoritem Ligy mistrů Barcelona, v Evropské lize věří bookmakeři Dortmundu

Publikováno: 15.2.2016

Fotbalová Liga mistrů vstupuje do své vyřazovací fáze a stejně tak i Evropská liga. Sázkařům tak opět začínají žně, kdy se nejlepší týmy Evropy budou prát o dvě nejcennější klubové trofeje na světě. V Lize mistrů obhajuje titul FC Barcelona a navázat na předchozí dva triumfy v Evropské lize bude chtít FC Sevilla. Vítěz Evropské ligy si opět zajistí účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

Favoritem na titul jsou fotbalisté Plzně, následují pražská S

Publikováno: 12.2.2016

O víkendu odstartuje jarní část nejvyšší domácí fotbalové soutěže, na jejímž konci bude znám nový mistr, ale také dvojice sestupujících. Podle bookmakerů sázkové kanceláře Victoria Tip jsou hlavními favority na zisk titulu hráči Viktorie Plzeň, kteří by tak poprvé v klubové historii obhájili trofej pro mistra ligy.

Tiket pin-off pin-off

Získejte informační náskok!
Nenechte si ujít sázkařsky hodnotné informace, sportovní tipy a atraktivní soutěže!

Sledovat victorku!

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip