Povinné informace - ComGate

Co je ComGate?

ComGate je platební brána pro transakce v reálném čase. Umožňujeme platby telefonem, platební kartou nebo z bankovního účtu. Agreguje platební řešení telekomunikačních operátorů, bank a dalších subjektů. Nespornou výhodou tohoto řešení je jedno komfortní spolehlivé rozhraní pro velkou majoritu platebních kanálů.

Co je ePlatba?

ePlatba je platební brána pro bankovní převody s okamžitým potvrzením úhrady. Nabízí zákazníkům komfortní způsob platby. Klient si tak může vsadit chvilku po zadání bankovního příkazu.

Jak to funguje?


Po vyplnění částky zvolíte metodu platby, vyberete svou banku, vstoupíte do elektronického bankovnictví a provedete platbu.

Citlivé vstupní údaje, které klient zadává do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate a.s.

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip