LIVE sázky

Fotbal

3:1
Hr.Králové - Č.Budějovice
Česko 1. liga - U21
2. poločas
2:0
Incheon - Pohang
Jižní Korea 1. liga
2. poločas
0:1
Odense - Midtjylland
Dánsko 1. liga
2. poločas

Tenis

2:2
Hogenkamp R. - Frech M.
ITF - ženy Leipzig, antuka
1. set
3:5
Haider-Maurer A. - Ojeda Lara R.
Challenger Meerbusch, antuka
1. set
1:4
Suvrijn J. - Lesniak M.
ITF - ženy Mragowo, antuka
2. set

Basketbal

19:17
1. čtvrtina
45:29
Rain Or Shine - Talk N Text
Filipíny Governors Cup - muži
2. čtvrtina
45:43
Filipíny - Jordánsko
Mezinárodní Mistrovství Asie - muži
3. čtvrtina

Lední hokej

5:1
Snez.Barsy - MoDo
Kluby Světový pohár klubů - junioři
3. třetina
4:3
HK Riga - Jokerit
Kluby Světový pohár klubů - junioři
3. třetina

Volejbal

20:24
Kuba - Polsko
Mezinárodní U19 - MS - muži
4. set

Házená

18:11
D.Bucurešť - Cocks
Kluby Přátelský zápas - muži
Přestávka

Baseball

3:4
Nexen - NC Dinos
Jižní Korea KBO
8. směna

Pláž. volejbal

2:3
Koekelkoren/Van Walle - Brouwer/Meeuwsen
Mezinárodní CEV Mistrovstí Evropy - muži
3. set
10:11
Karnbaum/Niemczyk - Ferger/Schneider
Německo Smart Beach Tour - ženy
2. set

Fotbal

20.8.2017
14:00:00
20.8.2017
14:00:00
20.8.2017
14:00:00

Tenis

20.8.2017
14:00:00
20.8.2017
15:00:00
Cagnina J. - Hoang A.
Koksijde, antuka
20.8.2017
16:00:00
Diep F. - Licciardi P.
Bukurešť, antuka

Basketbal

20.8.2017
13:45:00
Mosambik - Guinea
Mistroství Afriky - ženy
20.8.2017
14:00:00
Mozambik - Rusko
Univerziáda - muži
20.8.2017
14:00:00
Lotyšsko - Čínský Taipei
Univerziáda - muži

Lední hokej

20.8.2017
15:00:00
Poprad - Yun.Minsk
Přátelská utkání
20.8.2017
16:00:00
Kr.Armiya - Třinec
Světový pohár klubů - junioři
20.8.2017
16:00:00
Avto - Davos
Světový pohár klubů - junioři

Volejbal

20.8.2017
14:00:00
Japonsko - Francie
U19 - MS - muži
20.8.2017
14:00:00
J.Korea - Turecko
U19 - MS - muži
20.8.2017
15:00:00
Rusko - Čína
U23 - MS - muži

Stolní tenis

20.8.2017
14:00:00
Ishikawa K. - Ito M.
Bulgaria Open - ženy
20.8.2017
14:45:00
Ovtcharov D. - Matsudaira K.
Bulgaria Open - muži

Házená

20.8.2017
15:00:00
Meshkov Brest - St.Raphael
Přátelský zápas - muži

Baseball

20.8.2017
19:10:00
20.8.2017
19:10:00
20.8.2017
19:10:00

Futsal

20.8.2017
19:00:00
Uruguay - Chile
U19 - Jihoamerická liga
20.8.2017
21:00:00
Uruguay - Chile
Jihoamerická liga
20.8.2017
23:00:00
Argentina - Paraguay
U19 - Jihoamerická liga

Pláž. volejbal

20.8.2017
14:00:00
Holler/Wickler - Becker/Schröder
Smart Beach Tour - muži
20.8.2017
14:00:00
Laboureur/Sude - Kolosinska/Gruszczynska
CEV Mistrovstí Evropy - ženy
20.8.2017
14:00:00