Články

Zlín – Třinec: urputná bitva od prvních minut
article image

7.3.201

Navzdory hrubě nepodařené základní části se Třinec dokázal probojovat do předkola play off, v němž si to o postup do čtvrtfinále rozdá s moravskými rivaly ze Zlína. První vzájemné utkání bude hlavně zpočátku hodně vyrovnané…

Vyhnuli se hrozbě play out, vyhráno ale ještě nemají. Loňští finalisté z Třince z desátého místa postoupili do předkola play off a postupem přes Zlín mezi osmičku nejlepších mohou přeci jen mírně vylepšit hrubě nepovedenou sezonu, v níž měli útočit na titul. Jenže třinecké hokejisty od začátku letošního ročníku trápily rozsáhlá marodka i pokles motivace a z mizerného startu už se Oceláři nedokázali vzchopit. Nepomohly ani změny v kádru či realizačního týmu, ambiciózní mančaft nedokázal naskočit na vítěznou vlnu, během níž by nabral sebevědomí a bodově si výrazně polepšil. V závěru základní části vyhráli svěřenci Jiřího Dopity jen dva z devíti zápasů a do Zlína si tak nevezou ideální formu. Domácí si prošli podobnými problémy, v druhé polovině základní části se však výrazně zlepšili a nakonec i útočili na přímý postup do čtvrtfinále. Za šestou Mladou Boleslaví nakonec zaostali o dva body a musí tak do předkola. Na rozdíl od Třince ale ve finiši základní části Zlín válel a v posledních pěti kolech nestačil jen na vedoucí Liberec. S Třincem však letos už 3x prohrál (1:2, 1:3, 0:3) a znovu to bude velmi vyrovnaná bitva!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Zlín - Třinec 4,5 - 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip