Články

Zlín – Třinec: půjde se do prodloužení
article image

16.1.201

Úřadující mistr vyhrál dvakrát za sebou a desátou příčku spojenou s play off má na dohled dvou bodů. Jenže dnes přivítá suverénní Třinec, který už jedenáct kol neví, co je to prohra. Bitva na jihu Moravy se bude prodlužovat.

Budou Berani týmem, který ukončí skvělou sérii lídra? Čeká je velmi obtížný úkol, protože Oceláři naposledy prohráli v extralize 30. listopadu 2014 v Praze na Spartě 1:4. Od té doby 11 výher, o nichž jen třikrát nerozhodli v základní hrací době! Zvládli i náročný program tří zápasů v průběhu čtyř dnů se závěrečnou vítěznou přestřelkou 8:6 s Hradcem Králové. Dvanáctibodový náskok před druhým Litvínovem napovídá, jakým králem základní části třinečtí hokejisté jsou.

Zlínu nahrává fakt, že se hosté potýkají se zdravotními komplikacemi, a tak rozhodně nepřijedou v kompletní sestavě. Chybět budou Irgl, Roth, Žejdl a Rufer, možná nenastoupí ani střelec Hrňa. Svěřenci domácího kouče Rostislava Vlacha doma vyhráli šest z posledních sedmi utkání. Změní nepříjemný fakt, že v této sezoně neukradli Třinci ani bod? Nejprve s ním potupně padli 0:4 a o čtyři branky prohráli i na severu Moravy 2:6. Na favorita vytáhnou svůj nepříjemný defenzivní styl a v základní hrací době ubojují cennou remízu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Zlín - Třinec 0 4.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip