Články

Zlín – Třinec: padnou nejvýš čtyři góly
article image

5.4.201

Semifinálová série se pro domácí hokejisty nevyvíjí vůbec dobře. Pokud by prohráli potřetí v řadě, mečbol Třince už by těžko odvraceli. Za této situace sáhnou po své hlavní zbrani: aktivní obraně. Gólová smršť k vidění nebude.

Berani si odvezli ze severu Moravy porážky 0:4 a 2:5, když doplatili na častá vylučování. Nasbírali celkem 48 (!) trestných minut a v oslabení inkasovali tři branky. Podobnou nedisciplinovanost už doma kouč Rostislav Vlach nedovolí. Zlín se představí s mnohem zodpovědnějším výkonem, protože jedině tak se může reálně udržet ve hře o finále. Oceláři jsou ve velké pohodě a formě – po zaváhání v prvním čtvrtfinále doma s Pardubicemi vyhráli 6x v řadě. Navíc ukázali, že i když jsou svou mentalitou ofenzivně založení, dokážou venku hrát s pevně zataženými vraty. Ve dvou utkáních v Pardubicích inkasovali v základní hrací době pouze jediný gól (vyhráli 2:1 v prodloužení a 1:0). Také ve třech domácích utkáních Zlína s Hradcem Králové padly více než čtyři banky pouze jednou, a tak sázka na menší počet gólových tref vypadá zajímavě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Zlín - Třinec 4,5 - 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip