Články

Zlín – Táborsko: domácí konečně zaberou
article image

14.10.201

Fotbalová národní liga vstoupila do druhé třetiny letošního ročníku a pro Zlín začne duelem s Táborskem. Navzdory předsezónním předpokladům na tom jsou v tabulce zatím mnohem lépe hosté, ale domácí se zvedají a vyhrají!

Zlín už několik sezon netají ambice vrátit se mezi elitu, ale stejně jako v minulých letech mu to zatím nevychází ani letos. Před posledním utkáním 11. kola je totiž v tabulce až na 13. místě a na přední příčky tabulky výrazně ztrácí. Že na nejlepší týmy zatím nemá, ukázal i jeho poslední zápas, v němž prohrál v Karviné 0:1. Naopak Táborsko je zatím černým koněm soutěže. Jako jediné dokázalo vyhrát na hřišti půběžně vedoucího Hradce a na utkání ve Zlíně se naladilo jednobrankovým vítězstvím nad Ústím nad Labem, v němž potvrdilo, že se mu v poslední době nebývale daří. Jeho poslední prohra je skoro měsíc a půl stará, tým je navíc na třetím místě tabulky a honosí se nejlepší obranou v soutěži. Jenomže Zlín potřebuje zabrat a pokusit se ještě zachránit zatím dost mizernou sezonu, na domácím hřišti by se mu to mohlo podařit. Letos v březnu Táborsko na vlastní půdě po boji zdolal 3:2 a nyní uspěje znovu!

Zlín už několik sezon netají ambice vrátit se mezi elitu, ale stejně jako v minulých letech mu to zatím nevychází ani letos. Před posledním utkáním 11. kola je totiž v tabulce až na 13. místě a na přední příčky tabulky výrazně ztrácí. Že na nejlepší týmy zatím nemá, ukázal i jeho poslední zápas, v němž prohrál v Karviné 0:1. Naopak Táborsko je zatím černým koněm soutěže. Jako jediné dokázalo vyhrát na hřišti půběžně vedoucího Hradce a na utkání ve Zlíně se naladilo jednobrankovým vítězstvím nad Ústím nad Labem, v němž potvrdilo, že se mu v poslední době nebývale daří. Jeho poslední prohra je skoro měsíc a půl stará, tým je navíc na třetím místě tabulky a honosí se nejlepší obranou v soutěži. Jenomže Zlín potřebuje zabrat a pokusit se ještě zachránit zatím dost mizernou sezonu, na domácím hřišti by se mu to mohlo podařit. Letos v březnu Táborsko na vlastní půdě po boji zdolal 3:2 a nyní uspěje znovu! Zlín už několik sezon netají ambice vrátit se mezi elitu, ale stejně jako v minulých letech mu to zatím nevychází ani letos. Před posledním utkáním 11. kola je totiž v tabulce až na 13. místě a na přední příčky tabulky výrazně ztrácí. Že na nejlepší týmy zatím nemá, ukázal i jeho poslední zápas, v němž prohrál v Karviné 0:1. Naopak Táborsko je zatím černým koněm soutěže. Jako jediné dokázalo vyhrát na hřišti půběžně vedoucího Hradce a na utkání ve Zlíně se naladilo jednobrankovým vítězstvím nad Ústím nad Labem, v němž potvrdilo, že se mu v poslední době nebývale daří. Jeho poslední prohra je skoro měsíc a půl stará, tým je navíc na třetím místě tabulky a honosí se nejlepší obranou v soutěži. Jenomže Zlín potřebuje zabrat a pokusit se ještě zachránit zatím dost mizernou sezonu, na domácím hřišti by se mu to mohlo podařit. Letos v březnu Táborsko na vlastní půdě po boji zdolal 3:2 a nyní uspěje znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Zlín - Táborsko 1 2.07

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip