Články

Zlín – Sparta Praha: gólově se prosadí oba celky
article image

18.9.2016

Bitva o první místo v tabulce! Fotbalisté Zlína, senzace letošní sezóny, hostí z poháru rozhozenou Spartu. Přestože jde o hodně, ve šlágru kola se gólově prosadí oba celky.

Dva jediné neporažené týmy soutěže si to rozdají o první příčku tabulky. Zatímco domácím Ševcům stačí i remíza, hosté potřebují vyhrát. Jenže Letenští to budou mít hodně těžké. Zlín z šesti kol ztratil jen dva body za smolnou remízu na Slavii, kde sahal po třech bodech, a troufá si i na Spartu. Ta na Valašsku zvítězila jen ve třech z jedenácti ligových duelů a trápila se i v posledním vzájemném souboji v únoru, kdy vyhrála až po obratu v druhé půli 2:1. Navíc teď hosté nepřijedou v dobrém rozpoložení, po reprezentační pauze hledají formu a v týdnu dostali v Evropské lize trojku v Southamptonu. Za bezkrevný výkon bez bojovnosti se na ně snesla vlna kritiky. Je jasné, že v lize se budou chtít ukázat v lepším světle. „Musíme dát do hry víc charakteru, položit na hřišti život. To, co nám skřípe, musíme trochu zjednodušit,“ burcoval asistent Svoboda. Domácí se na fotbalový svátek těší, obavy mají jen z absence potrestaného stopera Hájka. Oběma týmům zatím skvěle funguje ofenzíva, Zlín nastřílel v šesti zápasech 14 gólů a ještě ani jednou nevyšel střelecky naprázdno, Sparta se neprosadila jen při bezbrankové plichtě v Teplicích. Vyhrát budou chtít oba celky a gólově se také oba prosadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Zlín - Sparta Praha ano 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip