Články

Zlín – Sparta: hosté nakročí do semifinále
article image

21.3.201

Urputnou třetí bitvu ovládla na zlínském ledě pražská Sparta a ve čtvrtfinálové sérii se ujala vedení 2:1 na zápasy. Další vítězství by hostům přihrálo na hokejky několik postupových mečbolů, domácí už si nesmí dovolit zaváhat!

Tradiční bitvu play off viděli fanoušci na stadionu Luďka Čajky, kde se v třetím klání série střetly Zlín se Spartou. Oba soupeři si nic nedarovali, k vidění byly ostré souboje a celkem pět branek, z nichž tři vstřelili hostující Pražané a vybojovali tak cenný triumf. Lépe přitom důležité utkání začali zlínští borci a dvakrát se dostali do vedení, Sparta však vždy brzy vyrovnala stav. Především druhá branka Pražanů ale vyvolala velké emoce kvůli postavení Lukáše Pecha v brankovišti… Třetí a nakonec vítězný gól hostů vstřelil nejproduktivnější borec Sparty v základní části Daniel Přibyl ještě v druhé třetině, v závěrečné dvacetiminutovce si už hosté vedení s přehledem pohlídali a domácí téměř k ničemu nepustili. Jihomoravský mančaft tak ve čtvrtém klání bude muset ještě přidat, další prohru si už nemůže dovolit! Jenže Sparta disponuje nesmírně kvalitním kádrem, nikam se nepožene a bude čekat na chyby domácích. Očekávám další gólově dietní bitvu, v níž nakonec uspějí hosté!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Zlín - Sparta 5,5 2/-5,5 3.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip