Články

Zlín – Pardubice: gólové hody si fanoušci neužijí
article image

31.1.201

Trápící se Východočeši se pohybují na hranici postupu do předkola play off a na ledě stříbrného týmu poslední sezony nutně potřebují bodovat. Čtyřikrát v řadě ale se Zlínem padli a ani tentokrát to na velký úspěch nevypadá.

Pouze dvakrát v posledních sedmi duelech vyhráli hokejisté Pardubic a budou muset hodně bojovat, aby se vůbec podívali do předkola play off. V extraligové tabulce jim sice patří osmá příčka, od jedenáctých Karlových Varů je ale dělí jen dva body a nepříliš dobrá aktuální forma jim do karet mnoho nehraje. Herní trápení svěřenců trenéra Venery vyvrcholilo na ledě Kladna, kde v závěrečné třetině promrhali tříbrankové vedení a nakonec Rytířům podlehli 3:4 v prodloužení. Právě velké chyby v defenzívě a neschopnost dotáhnout k vítězství dobře rozehraná utkání Východočechy sráží v průběhu celé sezony, problémy mají také s proměňováním šancí. Proti Kladnu jich zahodili požehnaně… Zlín útočí na nejlepší šestku, za kterou o dva body zaostává, také si nesmí dovolit zaváhat. Naposledy sice padl v Karlových Varech 1:2, předtím ale třikrát zvítězil a na úspěšnou sérii chce proti Pardubicím navázat. Hra domácích se tradičně vyznačuje velmi dobrou obranou, na kterou Východočeši v posledních vzájemných duelech marně hledali recept (1:2, 2:4, 1:2, 2:4), ani tentokrát nebudou příliš úspěšní. Mnoho branek diváci v utkání asi neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Zlín - Pardubice 5,5 - 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip