Články

Zlín – Liberec: mistři se doma konečně proberou
article image

18.9.2014

Dvakrát prohráli, třetí duel měli odložený kvůli mlze nad brněnským ledem. Hokejoví mistři ze Zlína jsou bodově stále na nule a nutně potřebují vyhrát. Doma proti libereckým Bílým tygrům zaberou a konečně poznají radost.

Obhájci titulu ze Zlína nechali všechny body nováčkům z Mladé Boleslavi a Olomouce, proti Liberci už ale nechtějí zaváhat. „V premiéře doma jsme s Boleslaví hráli špatně, ale v Olomouci už byl náš herní projev lepší. Vlastní nedůsledností jsme přišli o dvoubrankový náskok. Situaci nepovažuji za kritickou, jen se nám nepovedl start. Věřím, že už to bude lepší,“ prohlásil zlínský kouč Vlach. Je tu ovšem jedno varování. Do Zlína přijíždí Liberec, který tam naposledy vyhrál 4:3. Severočeši po dvou porážkách minule zabrali a porazili Hradec Králové. I tak zůstávají v tabulce třetí od konce, hned před Zlínem. „Základem našich úspěchů je kolektivní výkon. S poctivým hokejem dozadu můžeme hrát s kýmkoliv,“ řekl liberecký gólman Lašák. Domácí prostředí a snaha rehabilitovat svoje mistrovské jméno nicméně dovede k první letošní výhře favorita.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Zlín - Liberec 1 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip