Články

Zlín – Kometa Brno: na úvod defenzivní hrátky bez gólů
article image

8.9.2016

Přivedli hvězdné posily a jsou hlavními favority na titul. Hokejisté brněnské Komety ale začínají sezónu na horkém zlínském ledě, kde je čekají tradiční defenzivní šachy. Moc gólů nepadne.

Loni se horkotěžko protlačili do play off, nicméně stejně padli hned v jeho předkole. To byla pro sebevědomé Brňany velká rána a letos v klubu vyhlásili velký útok na čelní příčky. Tomu odpovídaly i nákupy. Vždyť jen z ruské KHL přišli borci jako Erat, Kvapil, Vincour, Zaťovič, Němec... „Kometa nejvíce ze všech týmů posílila, řadím ji k hlavním favoritům na titul. Na druhou stranu je pro naše hráče velkou výzvou začít soutěž proti tak silnému týmu,“ usmál se zlínský trenér Vlach. Očekává se vyprodaný stadion a bouřlivá atmosféra, ve které to hosté nebudou mít vůbec snadné. „Zlín má velmi dobře propracovanou hru v defenzivě,“ upozornil brněnský asistent Pokorný. V soubojích těchto rivalů obvykle nebývá k vidění moc gólů, loni jich ve čtyřech utkáních padlo 18, což je průměr 4,5 branky na zápas. V úvodním souboji sezóny se navíc čeká ještě opatrnější hokej než obvykle, a tak žádné gólové hody to nebudou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Zlín - Kometa Brno 4,5 - 2.19

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip