Články

Zlín – Karviná: gólově se prosadí oba celky
article image

28.8.2016

Dvě největší překvapení fotbalové ligy si to rozdají v dohrávce 5. kola. Oba týmy figurují v popředí tabulky a touží potvrdit povedený vstup do sezony. Ve Zlíně se gólově prosadí domácí i hosté.

O takovém začátku se jim ani nesnilo! Zlínští nejprve sfoukli Příbram, o výhru na Slavii přišli až ve čtvrté minutě nastavení a poté zdolali další dva pohárové zástupce Liberec a mistrovskou Plzeň na jejím hřišti! „Zlín prožívá výborný vstup do sezony, má deset bodů a dokázal vyhrát v Plzni. Takže moc dobře víme, že nás čeká kvalitní soupeř,“ řekl trenér Karviné Weber. Ovšem činí se i jeho hoši. Hned na úvod sice smolně padli 3:5 v Jablonci, když v půli vedli 3:1, po remíze s Brnem následovaly cenné výhry v Boleslavi a s Duklou. „My zůstáváme při zemi. Karviná má sedm bodů, to je rozdíl pouze tři body. Bude to válka,“ tipoval zlínský kouč Páník. Slezané v každém utkání dokázali skórovat, zároveň ale také vždy inkasovali. Zlínští si drží normu dva vstřelené góly na utkání a dokonce se perou o první příčku v tabulce. Oba celky jsou ve formě, nebudou hrát pod tlakem a fanoušci by mohli vidět líbivý a zajímavý mač. A je dost pravděpodobné, že gólově se prosadí oba týmy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Zlín - Karviná ano 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip