Články

Zlín – Jablonec: střelecky se prosadí oba týmy
article image

30.9.2016

Senzačně vládnou tabulce, když body ztratili jen za dvě remízy. Teď fotbalisté Zlína hostí trápící se Jablonec, který z osmi mačů vyhrál pouze dva. A gólově se prosadí oba celky.

Fotbalisté Zlína v první lize jako jediní ještě neprohráli a neporazitelnost bude překvapivý lídr soutěže hájit v 9. kole proti Jablonci. Zlín v dosavadním průběhu ligy ztratil body jen po dvou remízách na Slavii a se Spartou, zato Severočeši po dvou úvodních šťastných vítězstvích nevyhráli už šest zápasů. Naposledy doma padli 1:2 s Mladou Boleslaví a s 15 inkasovanými góly mají spolu s Příbramí a Slováckem nejhorší obranu v soutěži. „Tým je momentálně v tahu, rádi bychom naši vítěznou cestu prodloužili,“ přiznal trenér Zlína Páník, zatímco hostující kouč Frťala by byl spokojený i s bodem. „Ale kluci si proti Boleslavi dokázali, že když k zápasu přistoupí zodpovědně, jsou schopni potrápit i týmy z popředí tabulky.“ V posledních čtyřech zápasech se pokaždé stalo, že skórovaly oba celky a přestože jsou domácí favority, střelecky by se měly prosadit oba týmy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Zlín - Jablonec ano 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip