Články

Zlín – Brno: Balaštík se gólově prosadí
article image

17.4.201

Platí za jednoho z nejlepších kanonýrů extraligy, v play off bývá ještě nebezpečnější. Zlínský hokejový útočník Jaroslav Balaštík je ideálním mužem do urputných a nervově vypjatých bitev. Brnu to připomene hned na úvod finále.

Hraje v první lajně po boku šikovného centra Lešky, ti dva se najdou i poslepu. Letos sice Balaštík neměl nijak mimořádnou sezónu, 20 gólů v základní části a zatím jen tři v play off nejsou na kanonýra jeho kalibru žádná hitparáda. Se sedmi body je v bodování zlínského týmu ve vyřazovacích bojích až pátý za Veselým, Čajánkem, Honejskem a Leškou. Přesto zůstává pro Brňany hlavním nebezpečím! Je skvělý v mlýnici před bránou, svojí drzostí umí rozhodit soupeře a vyprovokovat ho k faulům, v přesilovkách pak těží z Leškovy geniality. Pro rozhodující okamžiky sezóny se vždy umí nachystat, nakonec v minulém duelu právě jeho gól definitivně dorazil Třinec. A prosadí se i na úvod proti Kometě!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Zlí-Brn: Balaštík J. ano 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip