Články

Žilina – Zl. Moravce: Šošoni si zastřílí
article image

25.7.201

Parádní formou se na startu sezony pyšní fotbalisté Žiliny. V Evropské lize už úspěšně zdolali dvě předkola a na vítězné vlně chtějí pokračovat také v nejvyšší slovenské soutěži, kterou rozehrají proti Zlatým Moravcům.

Šošoni vstupují do slovenské ligy jako úřadující vicemistři a znovu by měli patřit mezi elitní celky útočící na titul. Přes léto udrželi v kádru chorvatského snajpra Jeliće, jenž už září v pohárech – na postupu z 1. předkola Evropské ligy přes severoirský Glentoran (4:1, 3:0) se podílel čtyřmi góly, v další fázi se trefil dvakrát proti moldavské Dacii Kišiněv (2:1, 4:2). Neomylný kanonýr zakončuje rychlé ofenzivní výpady svých spoluhráčů, obrana Zlatých Moravců si v Žilině prožije pořádně horký večer. Hosté loni skončili v lize desátí a notně se trápili se střílením branek, tato bolest je bude provázet také letošní sezonou, žádný kvalitní forvard do týmu nepřišel. V prvním kole svěřenci kouče Mráze padli doma s bratislavským Slovanem 1:2, ani v Žilině neuspějí. Rozjetý soupeř nohu z plynu nesundá, zvítězí v handicapu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Žilina - Zl.Moravce 0:1 1 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip