Zápas NHL skončil 1-1, trefil oba střelce!

27.12.2014

Tak tohle je unikát! V bitvě Detroitu s Torontem, dvou rivalů v Atlantické divizi, byl k vidění dramatický hokej, jenže málo gólů. Ale přestože skončil fotbalovým výsledkem 1:1, trefil náš sázející oba střelce. A bral přes 190.000 korun!

Detroit i Toronto si hlídají postupové pozice ve Východní konferenci, jenže ve vzájemných zápasech těchto tradičních klubů NHL moc branek nepadá. Letos v říjnu se dokonce diváci v hale Red Wings v základní hrací době nedočkali ani jediné. Ovšem tento statistický fakt nezabránil našemu sázejícímu, aby si na pobočce v Praze prodal velmi odvážný Kombi tiket. Jednak výší vkladu 45.000 Kč (po 15.000 Kč na každou z variant) a jednak tím, že si na každé straně vybral jednoho hráče, který vstřelí gól. Ovšem už ve 45. minutě měl vyděláno! Tehdy totiž vyrovnával hostující Phil Kessel na konečných 1:1, a protože ve 31. minutě skóroval Gustav Nyquist, trefil odvážný tipér jediné dva střelce utkání. Sázka na nejlepší kanonýry svých týmů v probíhající sezoně se mu tak náramně vyplatila – jeho konto se zvětšilo o 193.200 Kč. Gratulujeme! Vyzkoušíte si také „zahrát“ na svém tiketu tipy na střelce?