Články

Zakopalová – Ivanovič: Češka překvapí v prvním setu
article image

16.10.2013

Papírově není co řešit. Ve 2. kole tenisového turnaje v Moskvě vyzve česká bojovnice hvězdu Ivanovičovou. Jenže Srbka občas mívá problémy v úvodech utkání. Proč nezariskovat a nevsadit na výhru Zakopalové v prvním setu?

Drobná Češka vždy platila spíše za antukářku, která toho hodně oběhá. Na rychlých površích se ale více projevují jiné zbraně - razantní styl a tvrdý servis. A přesně to jsou přednosti Ivanovičové. Když má srbská kráska svůj den, umí rozstřílet i největší hvězdy tenisového pole. Jejím problémem je ale nevyrovnanost výkonů, už není tou superstar, která vyhrála grandslam a byla světovou jedničkou. Zakopalová nemá co ztratit, což je přesně pozice, kdy dokáže být nebezpečná. Co na tom, že jediný vzájemný zápas v hale v Curychu prohrála 0:6, 5:7, To už je devět let stará historie, tehdy šestnáctiletá Srbka byla bez nervů a lovila všechny kolem. Teď sama bývá lovnou zvěří, což ji mnohdy semele. Stane se tak i v moskevské hale?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Zakopalová K. - Ivanovic A. 1 3.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip