Články

Záhřeb – Dynamo Moskva: remíza v první třetině
article image

26.12.2013

Úřadující šampioni KHL z moskevského Dynama se po vánoční pauze vydají do Chorvatska, kde vyzvou výtečně hrajícího nováčka ze Záhřebu. Ten na vlastním ledě umí a hvězdného protivníka potrápí, první třetina skončí plichtou.

Záhřeb si v KHL rozhodně nepočíná jako vyplašený nováček. Hraje spíše jako ostřílený mazák, jenž si ze sedmého místa ve Východní konferenci zkušeně hlídá postup do play off. Většinu bodů vydoloval z utkání na vlastním ledě, kde se pyšní třetí nejlepší bilancí ze všech! Navázat na skvělé výkony z duelů před vlastními fanoušky může proti obhájcům titulu z Dynama, ovšem nic snadného jej nečeká! Moskevský velkoklub totiž znovu hraje skvěle a dlouhodobě se pohybuje na špici KHL. Aktuální formu má skvělou, pětkrát v řadě zvítězil a na Záhřeb si bude věřit! Očekává se tak velká bitva, která bude především na začátku utkání hodně vyrovnaná. Záhřeb v posledních čtrnácti domácích duelech jenom jednou po první třetině na svého protivníka ztrácel a hvězdné Dynamo také potrápí. Sázka na remízu v úvodní dvacetiminutovce by se mohla vyplatit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Záhřeb - D.Moskva 0 2.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip