Články

Záhlavová-Strýcová – Cornet: velká bitva pro Francouzku
article image

12.2.201

Rodačka z Plzně od loňské sezony předvádí nejlepší tenis kariéry, což platí i letos. V druhém kole turnaje v Antverpách jí ale čeká neoblíbená Francouzka Cornetová, s níž má negativní bilanci 0-5. A ani v Belgii si ji nevylepší…

Dlouhou dobu nenaplňovala pověsti o svém velkém talentu, nedokázala usměrňovat svou bouřlivou povahu a problémy mimo kurty se neblaze odrážely na jejich výkonech. A když v roce 2013 dostala distanc na šest měsíců za doping, zdálo se, že je s její kariérou amen. Jenže Záhlavová-Strýcová se na dvorce vrátila silnější než dřív! Velká bojovnice se tenisu věnuje na sto procent, výlevy vzteku dokázala omezit a postupně si vylepšuje své žebříčkové maximum, momentálně jí patří už 23. příčka na světě. Do letošní sezony vstoupila turnajem v Aucklandu, v němž se prokousala až do semifinále, kde nestačila na Dánku Wozniackou. Poté si zahrála čtvrtfinále v Sydney a na Australian Open padla v 3. kole s Běloruskou Azarenkovou. V Antverpách zahájila drtivě a domácí Wickmayerovou rozdrtila dvakrát 6:2, Francouzka Cornetová ale bude o poznání těžší oříšek k rozlousknutí. Světová devatenáctka na startu sezony zatím příliš nezáří, i když v Melbourne postupem do 4. kola, v němž vypadla s Halepovou (4:6, 2:6), přeci jen kvality ukázala. V prvním kole v Antverpách se pořádně nadřela na postup přes talentovanou Bencicovou (1:6, 6:2, 7:5), ovšem na Záhlavovou-Strýcovou si bude věřit, vyhrála všech pět dosavadních vzájemných duelů! Češka nedá svou kůži lacino, velkou bitvu, která by se mohla protáhnout do třech setů, ale nakonec ovládne její soupeřka!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Záhlavová Strýcová B. - Cornet A. 1:2 4.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip