Články

Záhlavová Strýcová – Azarenka: favoritku obere Češka o set
article image

23.1.201

Třikrát spolu hrály, česká tenistka ještě nezískala set. Teď má ale Barbora Záhlavová-Strýcová životní formu a Bělorusce Victorii Azarence jednu sadu ukradne. Na postup do osmifinále Australian Open to ale stačit nebude.

Poskočila už na 23. příčku na žebříčku WTA, tak vysoko Bára nikdy nebyla. „Každý den na sobě makám, každý zápas hraji, jako by byl poslední,“ prozradila svůj recept na úspěch. Ve 3. kole úvodního grandslamu sezony ji čeká přetěžká překážka – dvojnásobná vítězka turnaje. Ta kvůli vleklým zdravotním potížím klesla až do páté desítky světového žebříčku a pomalu se dere nahoru. Svoji sílu už ukázala, naposledy přejela Dánku Wozniacki. Se Strýcovou se v Melbourne utkaly už loni a Běloruska dominovala 6:1, 6:4. „Začala jsem tehdy hrát to svoje až za stavu 1:6, 0:2, a to bylo pozdě. Teď to musí být jiné,“ plánovala si Češka. Se svými zbraněmi, útokem a bojovností, může favoritce hodně zatopit a je v jejích silách vzít jí set. Na postup to ale nejspíš nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Záhlavová Strýcová B. - Azarenka V. 1:2 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip