Za sedm stovek se stal milionářem!

22.9.2016

Středa 21. září se stala svátečním dnem pro tipéra z Tachova. V ten den se totiž stal milionářem! A stačila mu k tomu osmizápasová „akovka“ s vkladem sedmi stokorun. Pozdě odpoledne si vsadil, večer vyhrál skoro milion!

Tachovský sázkař prokázal odvahu. Z osmi tipovaných fotbalových utkání měl jen u dvou kurz pod hranicí 2, naopak dva mače obsahovaly kurz nad 3: plichta Bastie s Nancy ve francouzské lize a výhra Kolína nad Rýnem na Schalke. Tyto duely dopadly podle předpokladů, ovšem v jiném zápase německé bundesligy měl fotbalový expert hodně namále a musely se o něj pokoušet mdloby. Brémy českých reprezentantů Jaroslava Drobného a Thea Gebre Selassieho doma od 12. minuty nad Mainzem vedly, ale hosté v 87. minutě a v nastaveném čase skóre otočili! Přikovali tak Werder ke dnu tabulky a do Tachova poslali 973.105 korun!

Zkusíte si také střihnout podobnou „akovku“?