Články

YB Bern – Monaco: výhra knížecího klubu
article image

28.7.201

Loňští čtvrtfinalisté Ligy mistrů z Monaka ani letos nechtějí mezi klubovou smetánkou kontinentu chybět. Nejprve ale musí z cesty odklidit švýcarský Bern, k čemuž úspěšně vykročí už v úvodním utkání!

Vyhráli skupinu C před Leverkusenem, Petrohradem a Benfikou, v osmifinále si pak poradili s Arsenalem (3:1, 0:2) a ve čtvrtfinále notně potrápili pozdější finalisty z Juventusu (0:1, 0:0). Fotbalisté knížecího klubu se loni v Lize mistrů vrátili mezi nejlepší evropské týmy a letos zkusí na úspěch navázat. Musí se však prokousat zrádnými předkoly! Třetí tým loňského ročníku francouzské Ligue 1 sází na mix dravého mládí a zkušenosti, většinu opor dokázal přes léto udržet (Carvalho, Moutinho, Toulalan) a k tomu kádr výborně posílil (El Shaarawy, Cavaleiro, Traoré). Jeho hru pod vedením ambiciózního kouče Jardima zdobí výtečná obrana a rychlý přechod do útoku, v přípravě znovu ukazoval kvality. Bern se loni probojoval do základní skupiny Evropské ligy a na úkor pražské Sparty nakonec postoupil i do jarních vyřazovacích bojů, kde však okamžitě vypadl s anglickým Evertonem (1:4, 1:3). Kádr Young Boys zůstal prakticky stejný, rozjezd do sezony má pomalý – ve švýcarské lize Bern plichtil 1:1 v Curychu i doma s Lucernem. Na Monako stačit nebude!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - YB Bern - Monako 2 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip