Články

YB Bern – M’gladbach: Švýcaři doma neuspějí
article image

15.8.2016

Bundesliga ještě nezačala, Borussia tak bude mít na hřišti rozehraného Bernu v boji o Ligu mistrů přeci jen menší hendikep. Kvalita kádru však hovoří výrazně v její prospěch, na důležité klání se zcela jistě připraví a zvládne jej.

Domácí se loni nedokázali probojovat ani do jedné z hlavních evropských pohárových soutěží, předtím však dvakrát po sobě postoupili do základní skupiny Evropské ligy a v sezoně 2014/15 se dokonce probojovali do jarního play off, v němž vypadli s Evertonem. Zkušenosti s těžkými pohárovými zápasy tedy již mají a proti Borussii je zkusí přetavit ve vytoužený premiérový postup do Ligy mistrů. Ve švýcarské lize jsou po čtyřech kolech pátí s dvěma výhrami na kontě, naposledy ale hladce podlehli Basileji 0:3… Do 4. předkola Bern senzačně postoupil přes Šachťar Doněck (0:2, 2:0 a 4:2 na penalty) a nabral sebevědomí, ovšem proti Borussii, s níž před měsícem sehrál vyrovnaný přátelák (3:3) narazí. Hosté se loni vrátili mezi bundesligovou elitu a v německé lize nakonec skončili čtvrtí, po Bayernu a Dortmundu vstřelili jasně nejvíce branek a svým ofenzivním fotbalem budou domácí obraně dělat od počátku velké potíže. A odvezou si vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - YB Bern - M´gladbach 2 2.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip