Články

Wroclaw – Poznaň: na úvod sezóny góly padat nebudou
article image

14.7.2016

Dva spolufavorité na titul si to rozdají hned v úvodním kole polské ligy. V duelech Slasku Wroclaw s Lechem Poznaň obvykle moc gólů nepadá a nedá se čekat, že rozjezd nové sezóny bude jiný.

Patří mezi přední polské kluby, byť loňská sezóna pro ně skončila hořkým zklamáním. Dvojnásobný šampion z Wroclawi, který naposledy slavil titul v roce 2012, obsadil v dlouhodobé části až třináctýflek a musel se bít ve skupině o sestup, sedminásobný polský mistr Lech, který naposledy lize kraloval předloni, skončil pro změnu až sedmý. Do nového ročníku oba kluby vstupují s touhou po zlepšení a leccos napoví už jejich vzájemný souboj. V posledních pěti letech mají oba soupeři ve vzájemných bitvách naprosto vyrovnanou bilanci 4-3-4, jen čtyřikrát v těchto 11 duelech padly v zápase více než dva góly. A protože jde o první »rozkoukávací« kolo, dá se čekat oboustranně opatrné představení a menší počet branek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Wroclaw - Poznaň 2,5 - 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip