Články

Wozniacki C. – Kerber A.: Němka neztratí ani set
article image

7.9.2016

Rýsuje se před ní šance stát se tenisovou královnou. Němka Angelique Kerber ale nejprve musí v semifinále US Open zdolat dánskou kámošku Caroline Wozniacki. A zvládne to ve dvou setech.

Už se spolu potkaly v kariéře dvanáctkrát, ale na grandslamu paradoxně dosud ne. Teď si to rozdají v New Yorku, který má letos pro obě hráčky speciální příchuť. Zatímco Němka letí za pozicí světové jedničky, dosud strádající Dánka prožívá velké obrození a po době temna znovu nakukuje mezi nejlepší. Obě na turnaji předvádějí suverénní výkony, Wozniacki pouze v prvním kole přišla o úvodní set, jinak hrají bez ztráty kytičky. Kerber má ovšem v rejstříku přece jen více zbraní, kromě skvělé defenzívy umí i přitvrdit, v čemž rivalku převyšuje. Navíc se zdá být psychicky odolnější i sebevědomější. Na vzájemné zápasy vede 7:5, naposledy loni v Pekingu Němka vyhrála jasně 6:2, 6:3. A přestože tentokrát to nejspíš taková jasná záležitost nebude, do finále postoupí bez ztráty setu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Wozniacki C. - Kerber A. 0:2 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip