Wolfsburg - Real Madrid: první půle rozhodnutí nepřinese

article image

5.4.2016 Naladili se cennou výhrou v El Clásiku, do Německa si pojedou pro rázný první krok do semifinále. Ale hvězdy „bílého baletu“ to nebudou mít tak jednoduché a potrvá jim, než najdou na soka protizbraň.

Sobotní úžasná výhra 2:1 na barcelonském Nou Campu vlila do žil fanoušků Realu naději, že zdánlivě zpackaná sezóna ještě může skončit famózním úspěchem. Když porazí Barcu na jejím hřišti, proč se bát zbytku Evropy? Je jasné, že do Wolfsburgu pojedou borci z Madridu plni sebevědomí, což může být ale docela ošidné. Stejně jako fakt, že Wolfsburg vyhořel v generálce, když už v pátek dostal v Leverkusenu nařezáno 0:3. Němci měli o den více času na odpočinek a nemusejí cestovat, budou hladoví, nic se od nich nečeká... Pro favorita to tak nemusí být vůbec jednoduché. Domácí se jistojistě nikam nepohrnou a spíše si budou hlídat ofenzivní choutky hostů, aby odehráli zápas se slušným výsledkem a nechali si nějakou naději i pro odvetu. Zejména první půle proto nejspíš bude hodně nudná a dost možná i bezgólová.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Wolfsburg - Real Madrid 0 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip