Články

Wolfsburg – Neapol: čekají se ofenzivní hody
article image

15.4.2015

Druhý celek bundesligy proti čtvrtému týmu Seria A. Ve čtvrtfinále Evropské ligy si to rozdají fotbaloví giganti, kteří mohou pomýšlet i na celkový triumf. Síla obou týmů je hlavně v ofenzivě. Uvidí snad fanoušci gólovou smršť?

Wolfsburg

+ ofenzivní síla, forma, domácí prostředí

- pohárová nezkušenost

Neapol

+ tradičně skvělá defenzíva, silné individuality

- mizerná jarní forma

 

V poklidu drží druhé místo v tabulce za Bayernem a už se těší, jak si na podzim zahrají Ligu mistrů. Teď ale mají borci Wolfsburgu jiný cíl: ovládnout druhou nejvýznamnější pohárovou soutěž. A zdá se, že v duelu s Italy jsou favority. „Narazíme na jednoho z nejtěžších soupeřů, kteří zbyli v soutěži. Jsou druzí v bundeslize, porazili Bayern Mnichov. Určitě jsou jedním z favoritů na zisk trofeje,“ souhlasil španělský trenér Neapole Rafael Benítez, který Evropskou ligu či Pohár UEFA v minulosti už dvakrát jako kouč vyhrál s Valencií (2004) a Chelsea (2013).

Teď by to samé rád dokázal i ve třetí zemi, jenže nebude to snadné. Neapol totiž po skvělém podzimu tápe. Ještě start do jara byl slušný, ale s nástupem března jako by její hráči chytili alergii na výhry. V pěti ligových zápasech vyválčili pouhé dva bodíky a černou šňůru utnuli až o víkendu pohodovou výhrou nad silnou Fiorentinou. Přišla forma včas? Každopádně fanoušci se těší na velkolepou ofenzivní podívanou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Wolfsburg - Neapol 2,5 + 1.69
Dá gól (včetně prodloužení) - Wol-Nea: Dost B. ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip