Články

Wolfsburg – Inter Milán: udrží Inter neporazitelnost v Evropské lize?
article image

11.3.2015

Domácí „Vlci“ se na jaře rozjeli. O jejich stříbrné pozici za suverény z Mnichova v domácí soutěži nikdo nepochybuje a v Evropské lize vyřadili nebezpečný Sporting. Jenže Inter Milán v EL ještě neprohrál. Uspěje i ve Wolfsburgu?

Wolfsburg

+ aktuální forma; ofenzivní síla se skvělým kanonýrem Dostem    

– únava; nad italským celkem ještě nezvítězil

Inter Milán

+ zlepšená defenzíva po příchodu trenéra Manciniho; dirigent Saqiri

– kolísavost výkonů; nízká produktivita 

Inter Milán je po třech výhrách i stejném počtu remíz v základně skupině a plichtě na Celtiku a domácím triumfu v odvetě 1. kola play off jedním ze tří dosud neporažených celků v Evropské lize. „Teď nás čekají těžké zápasy. Dostali jsme druhý tým německé ligy, který si navíc poradil 4:1 s Bayernem Mnichov,“ prohlásil trenér Interu Roberto Mancini. Ve prospěch Nerazzurri však hovoří špatná bilance Wolfsburgu, který ještě soupeře z Itálie nikdy neporazil (1 remíza, 2 prohry).

Jenže „Vlci“ jsou parádně rozjetí. V posledním kole bundesligy je sice přibrzdila porážka 0:1 v Augsburgu, což však belgický ofenzivní plejer De Bruyne přičítá únavě ze sedmi odehraných utkání v 21 dnech, z toho čtyř venkovních. Ovšem ve čtvrtek by měl být celek na jaře probuzeného a takřka nezastavitelného snajpra Base Dosta opět v plné síle. A pokud ano, čeká nově budovanou defenzívu Interu pořádná prověrka. V Glasgowě v minulém kole vyřazovací části inkasovala třikrát, a to je současná ofenzíva Wolfsburgu ještě drtivější…  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Wolfsburg - Inter Milán 1 1.62
1.poločas/zápas - Wolfsburg - Inter Milán 0/1 4.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip