Články

Wisla – Piast: favorit doma nezaváhá
article image

28.7.201

Slavný celek z Krakova nerozehrál nový ročník polské ligy podle svých představ, na hřišti Górniku Leczna jen remizoval 1:1. Napravit dojem z nevýrazného výkonu může doma proti mančaftu z Gliwic a to se mu podaří!

Jeden z nejstarších a nejúspěšnějších polských týmů si naposledy potěžkal mistrovský pohár v roce 2011 a od té doby prožil velký ústup ze slávy, vždyť dvakrát skončil sedmý a loni pátý. Letos se ale chce vrátit do užší ligové špičky! Vysoké ambice ovšem Wisla hned v prvním ligovém klání nepotvrdila, když nedokázala vyhrát na půdě nováčka z Leczna, kde pouze remizovala 1:1. O nápravu se pokusí proti Piasti a na vlastním hřišti si jistě povede lépe. Před svými fanoušky totiž bývá Wisla tradičně velmi silná, loňský ročník tam měla výtečnou bilanci 12-2-4 a skóre 32:10. Zkušený kouč Smuda má k dispozici kvalitní kádr, v ofenzívě Wisly by měl zářit polský reprezentant Pawel Brožek, jenž v minulé sezoně vstřelil 17 ligových branek a na 9 gólů přihrál. Podobný kanonýr Piasti chybí, už loni měl celek z Gliwic problémy se střílením branek a letos to bude v jeho podání zřejmě podobná písnička. Vstup do nového ročníku se mu pak vůbec nevydařil, když padl 0:4 s Lechem Poznaň, ani v Krakově neuspěje. Kvalita je na straně Wisly, tři body získají domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Wisla - Gliwice 1 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip