Články

Winnipeg – Vancouver: posílí Tryskáče naději na play off?
article image

3.4.2015

Domácí Jets se s obhájci titulu z Los Angeles na dálku přetahují o poslední postupové místo do play off. Do prestižní kanadské bitvy s Vancouverem tak nastupují s jasným úkolem - zvítězit a posílit naději na účast ve vyřazovacích bojích!

Winnipeg

+ domácí prostředí, touha po úspěchu, obrana, bojovnost

- forma, na Vancouver neumí, chybí kanonýr, nedisciplinovanost

Vancouver

+ šikovní forvardi, střelec Vrbata, proti Jets se mu daří, výtečná hra v oslabení

- nesvědčí mu tvrdá hra, vhazování (úspěšnost 47%)

 

Po letech strádání hokejisté Jets věří, že se letos konečně dočkají bojů v play off. A kdyby v posledních zápasech neklopýtali (3 prohry ze 4 duelů), mohli už mít téměř jistotu. Prohrami právě s Vancouverem (2:5), Chicagem (3:4) a také Rangers (2:3), mezi které vklínili triumf nad Montrealem (5:2), si ale situaci zkomplikovali a stále tak bilancují na hraně elitní osmičky Západní konference. Společnost jim tam dělají borci Los Angeles a Calgary, někdo z nich si ale nakonec vytáhne černého Petra a půjde z kola ven. Do konce základní části už mnoho času nezbývá, duel s Canucks je tak pro Winnipeg nesmírně důležitý! Jets však do něho nastoupí výrazně oslabeni, klíčový obránce Byfuglien dostal čtyřzápasový trest za krosček na Millera z Rangers. Domácí si budou muset dát pozor vstup do zápasu, vždyť v letošní sezoně vyhrají jen 32,3% duelů, v nichž po první třetině prohrávají. Naopak Kosatky umí dotáhnout do vítězného konce utkání, v kterých mají od začátku navrch (76,2%). Zatímco i díky zlepšeným výkonům gólmana Pavelce borci Jets velmi dobře brání, s proměňováním šancí stále bojují. Na Vancouver se jim navíc nedaří, vždyť vyhráli jediný z posledních osmi vzájemných duelů! Kosatky mají na Winnipeg pět bodů k dobru a do vzájemného klání půjdou v pohodě, formu mají velmi dobrou – v posledním duelu sice nestačili na Chicago (1:3), předtím ale zdolali silné St. Louis (4:1) a Nashville (5:4 v nájezdech). V dresu Vancouveru kromě tradičních tahounů bratrů Sedinových válí český forvard Radim Vrbata (31+29), jenž už si vystřílel místo v elitní desítce kanonýrů NHL a dvěma zásahy pokořil Winnipeg v posledním vzájemném klání. Sestřelí Jets znovu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Winnipeg - Vancouver 02 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip