Články

Winnipeg – NY Rangers: zopakují Jets triumf?
article image

17.12.2015

První letošní bitvu ovládli Jets, kteří v newyorské Madison Square Garden zvítězili 4:1. Jezdci tak do kanadského Winnipegu míří pro odplatu a statistika jim hraje do karet, posledních pět vzájemných duelů vždy ovládl hostující mančaft…

Kanadští Jets se loni probojovali do play off, letos ale na podařené výkony zatím nedokázali navázat a budou mít co dělat, aby se mezi nejlepší osmičku Západní konference vtěsnali. Tabulka je však nesmírně vyrovnaná a mění se s každým odehraným kolem, vítězná série by jim v boji o postup do vyřazovacích bojů výrazně pomohla. Jenže v posledních čtyřech zápasech třikrát prohráli a nyní se jim do cesty postaví silní Rangers, kteří letos znovu mají ty nejvyšší ambice! Mančaft z New Yorku disponuje velmi dobrou obranou, jíž velí zkušený brankář Lundqvist (úspěšnost zákroků 93,3%), jeho nebezpečnou ofenzívu pak táhnou Zuccarello (14+13), Brassard (11+13) či Nash (10+13). Tým mají Jezdci kvalitnější, do utkání ale nastoupí pouhý den po těžkém mači v Minnesotě, což bude mít na jejich výkon negativní vliv. Jejich tahoun Zuccarello v posledních dvou zápasech proti Jets skóroval, mohl by znovu gólově udeřit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Winnipeg - NY Rangers 5,5 - 1.64
Dá gól (včetně prodloužení) - Win-NYR: Zuccarello M. ano 2.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip