Články

Winnipeg – Colorado: Laviny přejedou Jets
article image

19.3.201

Avalanche patří mezi nejlepší týmy Západní konference, ovšem poslední duel se jim vůbec nevyvedl a v Montrealu padli vysoko 3:6. Jets se dlouhodobě utápí v mizérii a play off jim mizí před očima, silného soka neporazí.

Vysoký triumf nad Dallasem (7:2) byl výjimkou, duel na ledě St. Louis (1:3) je vrátil zpět do kruté reality. Jets prohráli sedm z osmi zápasů a jejich ztráta na postupové příčky do play off stále narůstá. Pavelec a spol. během neúspěšné série jenom jednou vstřelili v zápase více než tři branky a právě špatná produktivita je příčinou jejich aktuálního trápení. A střeleckou slinu proti Coloradu asi nechytí, hra Avalanche je založena na velmi dobré obraně, za kterou výtečně chytá gólman Varlamov (procento úspěšnosti 92,5%). V posledním utkání v Montrealu ve hře směrem dozadu selhali, to už by se ale ve Winnipegu nemělo opakovat! Zatímco loni Colorado patřilo mezi nejhorší týmy soutěže, letos se pohybuje mezi elitou celé NHL. Náročný kouč Patrick Roy zavedl do hry řád, výrazně zpevnil defenzívu a pod jeho vedením také rozkvetl ofenzivní talent nadaných borců jako Ducheneho (22+44), O’Reillyho (25+31), Landeskoga (20+35) či nováčka MacKinnona (23+30). Celkem pět útočníků Avalanche už překročilo metu dvaceti vstřelených branek a právě výrazně lepší produktivita nakonec vystřílí Coloradu triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Winnipeg - Colorado 2 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip