Články

Williams V. - Wozniacki C.: Dánka čeká na první výhru
article image

29.3.2015

Šestkrát se spolu střetly a pokaždé se z výhry radovala americká tenistka Venus Williams. To je pro její dánskou soupeřku Caroline Wozniacki velká motivace, aby ji v osmifinále megaturnaje v Miami konečně porazila.

Williams

+ vzájemná bilance, suverénní výkony

- proti běhavé obranářce musí hrát na riziko 

Wozniacki

+ sebevědomí, skvělá kondice, psychická odolnost

- na soupeřku neumí, menší agresivita

 

Obě už letos vyhrály jeden turnaj, mají formu a cpou se mezi nejlepší. Dánka se po propadu v posledních letech loni neskutečně zvedla, dostala se do finále grandslamového US Open a teď je už pátou hráčkou světa. Starší ze sester Williams už leckdo odepsal, ale i Venus se vzchopila, dala zdravotně do kupy, a jakmile se jí vrátilo sebevědomě, je znovu životně nebezpečná i těm největším hvězdám.

Pikantní je fakt, že nad Dánkou všech šest vzájemných utkání vyhrála. Prvních pět hladce, až letošní lednové finále v Aucklandu bylo třísetovým dramatem. I teď se dá očekávat, že to ani pro jednu z hráček nebude jasná záležitost. Venus zatím v Miami válí, Wozniacki ve 3. kole ztratila proti Kanepi set. Jak bude vypadat jejich zápas číslo sedm? A koho posune do čtvrtfinále turnaje?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Williams V. - Wozniacki C. 2:1 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip