Články

Williams S. – Vesnina E.: jasná záležitost královny
article image

6.7.2016

Čtyřikrát s ní hrála, ještě nezískala ani set. Ruská senzace letošního Wimbledonu Jelena Vesnina nemá před semifinále zrovna příznivé vyhlídky. A královna Serena Williams ji seřeže.

Nevypadala, že má nějakou úžasnou formu, už ve druhém kole se hodně natrápila s krajankou McHale. Ale postupem se rozehrála a její výsledky vypadaly hodně jistě. Teď čeká na světovou jedničku Serenu Williams třetí ruská sokyně v řadě, po Kuzněcové a Pavljučenkové senzace turnaje Vesnina. Elitní deblistka zažívá životní turnaj, v osmifinále zvládla vypjatou bitvu s deblovou parťačkou Makarovou, ve čtvrtfinále nedala šanci Slovence Cibulkové. Může zaskočit i Serenu? To sotva. Kromě pohybu a bojovnosti nemá žádnou zbraň, její měkký servis bude lahůdkou pro drtivé returny americké ranařky. Ta si dá moc dobrý pozor, aby soupeřka nechytla sebevědomí, a zahubí její odhodlání hned na začátku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Williams S. - Vesnina E. 18,5 - 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip