Články

Williams S. – Stephens S.: královna chce pomstít sestru
article image

1.6.201

Hned v prvním kole vyřadila její starší sestru Venus, teď si Sloane Stephens troufá i na tenisovou královnu Serenu Williams! Jenže favoritka se bude chtít v americkém derby pomstít a dost možná soupeřku totálně zničí...

Williams S.

+ podání; agresivita; sebevědomí; motivace

- pomalé kurty a míče jí nesedí

 

Stephens

+ parádní forma; Serenu už porazila

- soupeřka ji nepodcení

 

Zatím nepředvádí nijak výrazné výkony, což pomalu otřásá její pozicí hlavní favoritky na triumf. Williams na úvod ztratila pět gamů s Hlaváčkovou, což je na její poměry dost, v dalších dvou kolech dokonce pokaždé prohrála první set a měla co dělat, aby zápasy zachránila. Přece jen velké nánosy antuky a pomalé míče jejímu agresivnímu stylu tolik nesvědčí.

 

To Stephens je zatím bezchybná, neztratila ještě ani sadu a působí hodně sympaticky. Serenu už v pěti vzájemných utkáních dokázala jednou porazit – předloni dokonce ve čtvrtfinále Australian Open! Je schopna to zopakovat i na dalším grandslamu?

Stát se to teoreticky může, ale vše záleží jenom na Sereně a jejím rozpoložení. A ta jistě přistoupí k zápasu maximálně koncentrovaně, protože vzpurnou krajanku bude chtít zničit.

 

Už před měsícem se mluvilo o tom, že ty dvě se moc nemusejí, pak se potkaly v antukovém Madridu a světová jednička krajanku zpráskala 6:4, 6:0. Bude to znovu krátký proces?

 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Williams S. -5,5 - Stephens S. +5,5 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip