Články

Williams S. - Šarapova M.: Ruska si zase ani neškrtne
article image

25.1.201

Nekonečných dvanáct let ji neporazila, má s ní děsivou bilanci. Ruska Maria Šarapova potkává tenisovou královnu Serenu Williams už ve čtvrtfinále Australian Open. A znovu bude bez šance.

Občas si vybere slabší chvilku proti bezejmenné hráčce, někdy zaváhá i proti silné soupeřce, kde už podcenění nehrozí. Jenže jakmile Serena nastoupí proti Šarapové, žerty jdou stranou! Ty dvě se totiž vůbec nemusejí, několikrát si přes média vyměnily jedovaté výpady. A Američanka chce při každé příležitosti rivalku zašlapat do kurtu. Daří se jí to náramně! Zápasová bilance 18:2 hovoří za vše, Williams vyhrála už 17krát za sebou. Šestkrát to přitom bylo na grandslamech a jednou ve finále londýnské olympiády, kde Ruska utrpěla památný výprask 0:6, 1:6. Proti soupeřce uhrála za posledních devět let jen dva sety... Zdá se, jako by už měla psychický blok, protože jinak Šarapova patří mezi mentálně nejodolnější tenistky na túře.

V letošním Melbourne působila zatím suverénně, v osmifinále si poradila i s nebezpečnou Švýcarkou Bencic. Serena ničí všechny kolem, jenže na druhou stranu ještě nepotkala pořádnou sokyni. Každopádně nemá důvod se Šarapové bát, věří si na ni a nejspíš to znovu bude pohodová dvousetová záležitost.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2. hráč - počet gamů - Williams S. - Sharapova M. 9,5 - 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip