Články

Williams S. – McHale C.: tenisová královna se zapotí
article image

30.6.2016

Míří za obhajobou titulu a už sedmým wimbledonským talířem, ale žádná pohodička Serenu Williams nečeká. Proti krajance Christině McHale to bude jako vždy vcelku vyrovnaný boj.

Od porážky ve finále grandslamové Paříže s Muguruzou tenisová královna odpočívala a do Londýna přijela bez přípravného turnaje na trávě. Nicméně úvodní duel zvládla s grácií a potvrdila, že je znovu hlavní favoritkou na titul. Proti McHale, která v 1. kole v klidu vyřídila slovenskou veteránku Hantuchovou, se ale musí mít na pozoru. Ty dvě spolu sehrály dva zápasy, oba letos a oba favoritka vyhrála. Ale v Miami až po třech setech 6:3, 5:7, 6:2 a na římské antuce 7:6, 6:1. I z toho je vidět, že aktuálně 65. hráčka světa se umí legendě dostat pod kůži a minimálně set jí bývá vyrovnanou soupeřkou. Tentokrát se samozřejmě opět očekává »povinné« vítězství Sereny, ovšem jednoduché to mít nebude a žádný splachovák z její strany se ani tentokrát neočekává.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Williams S. - McHale C. 18,5 + 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip