Články

Williams S. – Kerber A.: Němka znovu potrápí tenisovou královnu
article image

9.7.201

Jednou už ji letos v grandslamovém finále dokázala zaskočit, zvládne to německá tenistka Angelique Kerber i ve Wimbledonu? Světovou jedničku Serenu Williams minimálně pořádně potrápí.

V lednu v Melbourne uspěla, po třísetové bitvě zvedla nad hlavu svoji první velkou trofej, ovšem teď to bude mít Kerber těžké. Na wimbledonské trávě je jasnou favoritkou Američanka, jež v All England Clubu útočí už na sedmý titul a dvaadvacátou trofej z grandslamových turnajů celkově. Navíc se zatím představila ve skvělém světle, hraje čím dál lépe a v semifinále Rusku Vesninu přímo zesměšnila. „Zkusím tam přijít a hrát stejně jako v Austrálii. Ukázat, že jsem zase přišla zvítězit,“ usmála se Němka, která si už u slavné sokyně vydobyla respekt. „Je skvělá, výborně se pohybuje, ale já jsem dost motivovaná,“ ušklíbla se Serena. Bude chtít nejen vendetu za Austrálii, ale touží se sokyni pomstít i za semifinálové vyřazení starší sestry Venus. Každopádně se očekává, že tenisová královna to bude mít s bojovnou Němkou znovu hodně těžké a pokud vůbec dokráčí k další trofeji, tak po velmi těsném průběhu finále.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Williams S. -4,5 - Kerber A. 2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip