Články

Wilfried Bony výhru přes 25.000 Kč neodstřelil!
article image

10.5.2016

Tak tenhle tiket se sázkaři z České Kubice opravdu podařil. Vždyť vydělat na pouhých dvou utkáních a za vklad 270 korun více než pětadvacet tisíc, to už vyžaduje pořádnou dávku znalostí i štěstí!

Nedělní podvečer si fotbalový tipér opravdu užil. V 17 hodin měly výkop zápasy Liverpoolu s Watfordem a Manchesteru City s Arsenalem, na které si vsadil přesné výsledky. Stav 2:0 na liverpoolském Anfieldu zařídili svými góly Joe Allen a Roberto Firmino. Od 76. minuty tohoto špílu už tipér při sledování průběžného stavu jen tiše trpěl, aby už žádná další branka nepadla. Splněno měl totiž i na druhém utkání, v němž v té době na Etihad Stadium plichtili domácí Citizens s Čechovým Arsenalem 2:2. Kanonýři totiž Girouxem a Sánchezem vždy dokázali reagovat na vedoucí góly Agüera a De Bruyneho. Pár vlasů možná sázkaři vypadlo těsné před koncem mače v Manchesteru, kdy v 88. minutě napálil Wilfried Bony míč uvnitř pokutového území Gunners do břevna… Stav 2:2 se už nezměnil, zato stav konta fotbalového odborníka u České Kubice ano – přistálo na něm 25.672 korun!

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip