West Ham - Liverpool: návrat kouče zabere, opakování vyjde

9.2.201

Podívat se na jeho poslední výsledky a vzít v úvahu fakt, že svého soupeře neporazil ani na svém hřišti, asi by na Liverpool moc lidí nevsadilo. Ale v opakovaném zápase FA Cupu Liverpool vyhraje.

Takový zážitek by si příznivci Liverpoolu určitě raději odpustili. V ligovém duelu se Sunderlandem totiž ještě osm minut před koncem jejich tým vedl 2:0, ale nakonec z toho byla remíza 2:2, když o výhru definitivně přišel v předposlední minutě. Svůj možná hodně podstatný vliv na tom měl i fakt, že jeho německý kouč místo na stadion zamířil do nemocnice, kde mu doktoři odstranili slepé střevo. Stalo se to o víkendu, ale nyní už je strůjce nedávných úspěchů s Dortmundem v pořádku.

Ne snad, že by pod jeho vedením Liverpool netápal - ostatně v posledních čtyřech soutěžních zápasech nevyhrál - ale jeho návrat mužstvu pomůže. West Ham je díky umístění v tabulce Premier League o tři příčky výš, ale pohár je pohár. I když v posledních třech vzájemných zápasech Liverpool nezvítězil a nevstřelil v nich ani gól, návrat trenéra, který mužstvo zvedl, bude hrát roli. Liverpool půjde dál i přesto, že mu chybí několik zraněných opor.