Články

West Ham – Domžale: Kladiváři odmítnou vyřazení
article image

3.8.2016

První ostrý duel na Olympijském stadionu, kam se přestěhoval z legendárního Upton Parku, odehraje West Ham proti Domžale a po nečekané porážce 1:2 ze Slovinska musí v odvetě vytasit své ofenzivní zbraně, jinak v pohárech skončí!

Kladiváři, kteří v loňském ročníku Premier League skončili na sedmém místě, se v Anglii snaží dotáhnout na velikány, a tomu svědčí i stěhování z Upton Parku na Olympijský stadion, který nabízí o 25 tisíc míst větší kapacitu. A tento krok se klubu už vyplatil, vždyť prodal přes 50 tisíc sezónních vstupenek! Premiérové klání na luxusním stánku sehraje West Ham proti Domžale a zaváhání je nepřípustné! V prvním klání ve Slovinsku svěřenci kouče Biliče nepředvedli ideální výkon a hodně se zastřelovali, na jejich výkonu se zcela jistě projevilo, že nejsou rozehraní a především v druhé půli si nedokázali vytvořit tolik očekávaný nápor, kterým by alespoň vyrovnali. V domácím prostředí a s masivní podporou fanoušků ale na outsidera vletí a překvapení nedopustí. Spolupráce zkušených forvardů Carrolla a Valencii umí pořádně pozlobit nejednoho protivníka v Premier League a Domžale takové úrovně nedosahuje. Půjde z kola ven!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - West Ham - Domžale 0:1 1 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip