Články

West Ham – Arsenal: prosadí se oba
article image

8.4.2016

Třiatřicáté kolo Premier League otevře v sobotu krátce po poledni prestižní londýnské derby, v němž půjde oběma celkům o hodně – domácí Kladiváři útočí na evropské poháry, Kanonýři zase živí naději na zisk titulu…

Domácí drží šestou příčku tabulky, na čtvrté Citizens ale ztrácí jen tři body a pošilhávají tak po Lize mistrů. Do těžké bitvy s městskými rivaly půjdou s vysokým sebevědomím, od poloviny ledna prohráli jen jeden ligový duel a Arsenal v prvním letošním vzájemném duelu na Emirates Stadium 2:0 porazili. Pod vedením chorvatského kouče Biliče praktikují kombinační fotbal a daří se jim v ofenzívě, v posledních čtrnácti zápasech jen jednou vyšli střelecky naprázdno. Také proti Arsenalu by se měli gólově prosadit, defenzíva Kanonýrů není z nejpevnějších a často vyrábí zbytečné minely, po nichž celek kouče Wengera inkasuje. Z třetí příčky ztrácí hosté 11 bodů na vedoucí Leicester, mají ale zápas k dobru a stále tak živí minimální naděje na zisk titulu. Jakákoliv bodová ztráta by je ale definitivně pohřbila, West Ham tak musí porazit! V posledních dvou kolech vstřelili Sánchez a spol. šest gólů, jejich hru směrem dopředu výrazně oživili Welbeck s Iwobim, kteří se prosadili do základní sestavy. Očekávám zajímavou bitvu, v níž se prosadí oba soupeři!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - West Ham - Arsenal ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip