Články

West Ham – A. Giurgiu: odplata se podaří
article image

24.8.2016

Kladiváři nedominovali úvodnímu duelu 4. předkola Evropské ligy asi tak, jak si představovali, nicméně s výslednou remízou 1:1 nejspíše nebyli příliš nespokojeni. Domácí odveta už ale bude v jejich režii, selhání si nepřipouští.

Právě s rumunskou Astrou mají Kladiváři nevyřízené účty, loni s ní nečekaně selhali v boji o Evropskou ligu a zůstali tak bez pohárů. Se stejným sokem si to nyní ve 4. předkola rozdávají znovu a po prvním klání, které skončilo plichtou 1:1, mají k postupu blíž než jejich soupeř. Kouč Bilič před odvetným utkáním prohlásil: „Pokud Astru doma nezvládneme porazit, nemáme v Evropské lize co dělat.“ Do boje tak rozhodně nenasadí druhořadou sestavu, West Ham se netají vysokými ambicemi v Premier League a uspět chce i v evropských pohárech! Obejít se však musí bez důrazného hrotu Andyho Carrolla, kterého vyřadilo ze hry zranění. Kádr Astry po historickém zisku titulu prošel v létě vcelku velkou výraznou obměnou, což mělo na jeho výkony neblahý dopad – v předkole Ligy mistrů selhal rumunský šampion s Kodaní, když doma po remíze 1:1 padl v Dánsku 0:3. Ani v domácí soutěži se Astře nedaří (bilance 1-1-3, skóre 6:12), o víkendu utrpěla výprask 1:5 na hřišti Kluže, což hráčům sebedůvěru pro mač v Londýně jistě příliš nezvedlo… Kladiváři nalomeného protivníka porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - West Ham -1 /-1,5 - A.Giurgiu 1 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip