Články

West Bromwich – Everton: Toffees po boji zvítězí!
article image

19.1.2014

Těžké přivítání do Premier League přichystají novému kouči domácích Melovi borci Evertonu! V případě vítězství by totiž poskočili na čtvrtou příčku a příležitost zaútočit na Ligu mistrů si nenechají vzít. I když domácí budou kousat…

Když se oba soupeři potkali ve 2. kole, nový manažer Evertonu Roberto Martínez se v liverpoolském klubu teprve rozkoukával a byl s konečnou remízou proti dlouhodobě stabilním Baggies pod vedením Steve Clarkea nakonec spokojen. Nyní se ale role zcela obrátily – Martínez se v Evertonu skvěle zabydlel a úspěšně s ním útočí na evropské poháry, Clarke byl od trápícího se West Bromwiche odvolán a na lavičce jej nahradil Pepe Mel, jenž si proti Toffees odbude premiéru v Premier League. Někdejšího kouče Betisu Sevilla nečeká jednoduchá mise, Baggies vyhráli od poloviny listopadu jenom jeden duel a v tabulce jim patří až patnáctá příčka. Od sestupových pozic dělí domácí pouhé tři body, s Evertonem tak nutně potřebují bodovat! Hosté ale od začátku října prohráli jenom jeden duel (0:1 se Sunderlandem), naopak osmkrát triumfovali a útočí na Ligu mistrů! Vítězství na stadionu Hawthorns by je totiž posunulo před městské rivaly z Anfield Road na čtvrtou příčku, to je pro Toffees motivace jako hrom! Domácí ale budou bojovat, rozhodne se až ve druhém poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - West Brom. - Everton 0/2 4.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip