Články

West Bromwich – Chelsea: Hazard opět vstřelí gól
article image

11.2.201

Tři góly nasázela Chelsea v sobotu Newacstlu. Všechny vsítil Hazard, který si vylepšil pozici mezi nejlepšími střelci soutěže. Belgičan přerušil tři nulové zápasy a West Bromwich se přesvědčí, že je ve skvělé formě.

Chelsea se k dnešnímu zápasu vydá se skvělou bilancí, vždyť v Premier League jde od vítězství k vítězství, po předvánoční pauze až do víkendu sehrála devět zápasů, sedm vyhrála a ve dvou remizovala, žádný soupeř ji nedostal na kolena. Naposledy se o to pokusil Newcastle, jenomže ze Stamford Bridge si odvezl prohru 0:3, když mu všechny tři góly nastřílel Hazard. Není se čemu divit, že Chelsea poskočila na první příčku tabulky. Naopak hráči West Bromwich podle očekávání patří k ligovému podprůměru a po poslední prohře 1:3 na hřišti Crystal Palace už klesli na sestupovou příčku. Také proto, že naposledy vyhráli na Nový rok, od té doby v pěti utkáních třikrát prohráli a dvakrát remizovali.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - WBA-Che: Hazard E. ano 2.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip