Články

West Brom – Manch. Utd.: oba celky se prosadí
article image

19.10.2014

Po katastrofickém vstupu do sezony borci z Old Trafford vyhráli tři z posledních čtyř duelů Premier League a po více než roce se ocitli na čtvrté příčce tabulky. West Brom jim ale v dohrávce 8. kola nedá nic zadarmo, oba celky se prosadí.

Letní příchod hvězdného kouče Louise van Gaala na lavičku Manchesteru United zpočátku nezafungoval jako vysněný všelék a gigant z Old Trafford pokračoval v tragických výkonech z minulé sezony. Postupem času a s příchody několika hvězdných posil se ale jeho výkony přeci jen zvedly a Red Devils začali vítězit. V posledních čtyřech duelech naplno bodovali třikrát, vítězství 2:1 nad Evertonem v minulém kole je dokonce vynesl na čtvrtou příčku tabulky. Nizozemský lodivod ordinuje svým svěřencům ofenzivní fotbal a k dispozici má spoustu skvělých borců, kteří dokážou jeho představy uvést do praxe a umí góly střílet i připravovat – útočníci Van Persie, Falcao či záložníci Di María, Mata nebo Herrera. Absence kapitána a útočníka Rooneyho, jenž pyká za vyloučení, tak ani proti West Bromu výrazněji neoslabí ofenzivní sílu hostujícího mančaftu, jenž se znovu potlačí do útoku a měl by obranu domácích pořádně prohánět. Zároveň jsou ale Rudí ďáblové zranitelní v obraně, kde po letních odchodech Ferdinanda, Vidiče či Evry postrádají kvalitu, navíc si ještě úplně nezažili systém s třemi beky, který Van Gaal vyžaduje. Toho budou chtít domácí využít! V týmu mají rychlonohé borce, kteří budou číhat na brejky do otevřené obrany hostů, především mladý Berahino, jenž v sedmi duelech už pětkrát rozvlnil síť, jistě Manchester United pozlobí. Líbí se mi sázka na to, že oba celky vstřelí gól!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - West Brom. - Man.United ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip